O Nas

Motor-POL Sp. z o.o. obsługuje miasto Legnica oraz okolice. Motor-POL Sp. z o.o. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Fiat i Fiat Professional. Firma Motor-POL Sp. z o.o. oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Legnica! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Motor-POL Sp. z o.o., aby znaleźć nowe lub używane auta Fiat i Fiat Professional. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!


W związku z wejściem w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, informujemy, że: 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „PHU Motor Pol  sp. z o.o.” z siedzibą ul. Jaworzyńska 264, 59-220 Legnica. 

W sprawie przetwarzania danych osobowych można się kontaktować z Inspektorem Danych telefonicznie i  e-mailem na adres ado@motorpol.legnica.pl  

Wybrana lokalizacja